Nasıl randevu alabilirim?

Tercih edeceğiniz sanatçı ve tarihi belirledikten sonra bizi +90 537 440 77 78 numaralı telefondan arayarak, tasarım detayları, açıklaması hakkında ön bilgilendirme yapabilir, WhatsApp veya e-mail üzerinden referans göstereceğiniz görsel var ise yollayarak dövmenizin planlanmasını sağlayabilirsiniz. Talebinizi en hızlı ve kaliteli şekilde işleme koymamız için belirlediğiniz tarihten önce bizleri haberdar edebilirsiniz.

Dövme yapılırken canım çok yanar mı?

Elbette yanacaktır. Fakat tamamen doğal maddelerle üretilmiş olan boyaların içinde, anestezi etkisi yaratan maddeler de mevcut. Bu sayede dövmeniz işlenirken acınız mümkün olduğunca minimum seviyede kalacaktır. Bunun yanı sıra acı çekerken beyniniz endorfin hormonu salgılayarak rahatlamanıza ve zihninizi boşaltarak mutlu olmanıza yol açar. Yani bildiğiniz tüm terapileri ve meditasyonları unutun! Arkanıza yaslanın ve dövme terapisinin keyfini çıkarın!

Dövme yaptırmaya gelmeden önce yapmam gereken şeyler nelerdir?

Dövmenin yapılacağı gün gelmeden önce iyi beslenmeli ve bol su tüketmelisiniz. Bu sayede cildiniz olması gereken nem dengesine ulaşarak dövmenin daha sağlıklı, başarılı ve daha az can yakıcı hale gelmesini sağlayacaktır.
Bir önceki geceden veya gün içerisinde alkol tüketmemiş olmak da önemli bir faktördür. Çünkü alkol kan pigmentlerimizi sulandırarak dövmenizin görünümünü ve iyileşme sürecini olumsuz etkiler.
Tüm bu ön hazırlıklardan sonra yapmanız gereken; gayet gündelik ruh halinizle gelerek, kendinizi yumuşak dokunuşlu ve güler yüzlü dövmecimizin maharetli ellerine bırakıp, vücudunuzun bu yeni halinin keyfini çıkarmak. İlk kez yaptıranlar için de oldukça eğlenceli bir deneyim olduğunu söylemekte fayda var tabi.

Randevu almadan dövme yaptırmamız mümkün mü?

Randevu almadan gelmeniz durumunda iş yoğunluğuna ve dövmenin detaylarına bağlı olarak alacağı vakte göre işinizi şansa bırakmış olursunuz. Yapılacak en sağlıklı hareket, -eğer aceleniz varsa- bizleri telefonla arayarak müsait olduğumuz en yakın tarihe randevu oluşturmak.

Randevu almaya karar verirsem kapora ödemem gerekir mi?

Belirlenen fiyatın %20'si kapora olarak ödenir.

Dövme bakım süreci nasıldır?

Her stüdyonun kendi önerdiği çeşitli bakım yöntemleri vardır. Dövme yaptırdıktan sonra sanatçılarımız sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecek, aklınıza takılan her hangi bir soruda her zaman bizimle çalışma saatlerimiz süresince dilediğiniz bir zamanda telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme için kredi kartı kabul ediyor musunuz?

Kredi kartı, nakit, havale ve EFT gibi ödeme yöntemlerimiz mevcuttur.

Dövmenin iyileşme süreci ne kadar sürer?

Dövmenin kabukları ortalama 2 haftada iyileşir diyebiliriz. Fakat yine de dövmenin tam anlamıyla iyileşmesi bünyeye, bakım ve tititizliğe, yapılan bölgeye, bakımda gösterilen özen ve ihmale göre oldukça değişkenlik göstermekle birlikte en geç 1-1.5 ay’a kadar sürecektir.

Dövme ve piercing yaptırmak için bir yaş sınırı var mı?

18 yaşına kadar gençler yoğun bir gelişim döneminde olduklarından, dövme yaptırmamaları gerektiğini tavsiye ediyor, 18 yaşın altında kimseye dövme yapmayı kabul etmiyoruz.

Fiyatlandırma neye göre yapılıyor?

Fiyatlandırma; boyuta, tasarımın detayına, dövmenin yapılacağı bölgeye ve son olarak hangi sanatçıyı seçtiğinize göre belirlenir.

Randevuma ve ön görüşmeye arkadaşlarımla gelebilir miyim?

Dövme yaptırmadıysanız veya piercing hiç taktırmadıysanız, sırf fikir olsun diye bile bizi ziyaret edebilirsiniz, kapımız herkese açıktır. Sanatçılarımızla tanışıp onları sevdikçe, dövmeye de piercing’e de sıcak bakmaya başlayacaksınız. Ne demişler; üzüm üzüme baka baka kararır 🙂

Dövmemden memnun değilim, başka bir dövme ile kapatabilir miyim?

Genellikle kötü yapılmış, utanılan, eskimiş, rengi solmuş dövmelerin, üzerine başka ve alttaki belli olmayacak şekilde yeni dövme yapılarak kapatılmış hali cover-up dövmedir. Cover-up tasarımlarda, mevcut dövmeden daha kaliteli ve ona uygunluk gösterecek bir tasarım seçilir. Bu sayede hem dövmeyi sildirmekten kurtulmuş, hem de hoşunuza gitmeyen veya herhangi bir sebepten dolayı istemediğiniz dövmeden kurtulup, yerine yeni ve hayal bile edemeyeceğiniz bir dövme koymuş olursunuz.

Dövme yaptırmak istiyorum. Ama ne yaptıracağım konusunda bir fikrim yok…

Bu tarz durumlarda stüdyomuza gelerek, dövme sanatçımıza danışmalı, bedeninize, enerjinize ve ilgi alanlarınıza uygun dövme seçeneklerini size sunmasını sağlayabilirsiniz. Dövme yaptırmak isteyen biri için hayal edilemeyecek kadar çok seçenekte tasarım mevcuttur ve yapılabilir.

Piercing yaparken uyuşturuluyor mu?

Kıkırdak türevi bölgeler kısa süreli ve sert bölgeler olduğu için zaten acısız olacağından lokal anestezi gerektirmez. Yalnızca hassas bölgelerde uyuşturma işlemi uygulanır.

Daha Fazlası

Aklınıza takılan diğer konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve randevu almak için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.