Let's Tattoo by 'TMT'

Hakkımızda

Biz kimiz?

İstanbul’un güzide semtlerinden Beyoğlu’nda, İmam Adnan Sokak’ta bulunan stüdyomuzda, yıllardır dövme ve piercing sektörünün içerisinde olan tecrübeli ve deneyimli sanatçılarımızla, müşterilerine steril ve beraberinde de kaliteli hizmet vermeyi öncelik olarak gören, aynı zamanda müşterilerinin talepleri doğrultusundaki tasarım ve işlemleri sunma doğrultusunda planlama, programlama yapan Let's Tattoo ekibiyiz.

Misyonumuz

Müşteri ve sanatçı arasında fiyat ve isteklere cevap verebilme açısından uyum yakalayacak samimi stüdyo ortamını sağlayarak ve dövme ve piercing kültürünü uluslararası standartlara uygun hale getirerek kaliteli ve özgün eserler ortaya koymak.

Vizyonumuz

Kaliteli, özgün, kendinden emin ve geniş yelpazeli bir segmente sahip, Türkiye’de günden güne hızla büyüyen dövme ve piercing kültürünü müşterilerin talepleri doğrultusunda sunarak, hem müşterilerin hem de toplumun farklı kesimlerine dövme algısını estetikle harmanlanmış şekilde sunmak.

"Dövme her zaman göründüğünden daha fazlasıdır."

Sanatçılar

Katılımlarımız

Festivaller

TMT Tattoo Supply ve Let's Tattoos olarak katılım gösterdiğimiz convention (festivaller).

lets tattoo piercing
lets tattoo piercing
Zehra F.

Eşimle beraber evliliğimizin 1. yılında çok tatliş bir çift dövmesi yaptırdık, samimiyetleri için sanatçılara teşekkür ediyoruz. İkimizinde ilk dövmesi olmasına rağmen çok rahat hissettik, müşterilerine yaklaşımları gerçekten çok sıcak. Geçerken hala arada bir uğrar selam veririz 🙂

Metin K.

Let’s Tattoo’yu bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Gerek piercing gerek dövme olsun, her konuda inanılmaz titiz ve profesyoneller. Bütün çevreme her zaman tavsiye ettiğim yegane stüdyo.

Ahmet K.

Gençlik hatam olan bir dövmeyle yıllarca gezdim, dövmemden utandığımdan dolayı yaz aylarında uzun kollu gömlekle geziyordum. Çok koyu bir iş olduğu için çoğu stüdyo bir-iki seans lazer ile sildirmemi, sonra kapatabileceklerini söylediler. Şans eseri son bir umut girdiğim bu stüdyoda Onur adlı sanatçı arkadaş çok profesyonelce yaklaşıp iki seans sonrasında tamamen kurtulabileceğimi söyledi. Diğer stüdyoların dediklerinden dolayı ön yargılıydım fakat bir seansın sonrasında bile mucizevi bir sonuçla karşılaştım. Sihirbaz edasıyla kirli dövmemi yok etti adeta 🙂 İkinci seans için sabırsızlanıyorum…

Özge P.

İlk dövmemi bir arkadaşımın tavsiyesiyle burada yaptırdım. Ciddi evhamlarla gitmeme rağmen sanatçı arkadaş çok sabırlı bir şekilde kaygılarımı gidererek beni harika bir dövmeyle süsledi. Sanatına sağlık!

Buse M.

İstanbul’da bir çok yerde piercing yaptırdım fakat Let’s kadar iyisini görmedim. Bilhassa microdermal piercingte Büşra’dan iyisi yok 🙂

Cemre D.

Geçen yaz kaşımı burada deldirdim, hiç bir acı hissetmedim şişmedi bile kullandıkları malzemeler oldukça kaliteli ve hijyenik şimdi kalp ritmi olan dövmemin üzerine farklı bir desen yaptıracağım izin günümde oradayım. Herkese tavsiye ederim. işini çok iyi yapan kazandığı paranın hakkını veren bir yer.